28.11.2009
 
Coursing trénink ČKRR
 
V sobotu jsme s Kačenkou vyrazily na coursing, moc si to užila!
 
 
 
19.11.2009
 
 Dnes bylo krásně...
 
 A tak jsem vzala všechny čtyřnohý psovitý šelmy, co jsem doma našla, a šlo se na prochajdu k Berounce :)
 
 Pejsci měli dost... Všichni 3 od bahna, ti jedinci s dlouhými chlupy i od lepíků,
jedinec s nejdelšími chlupy je má myslim doteď, páč to z něj fakt nejde!! :)
 
 Nafotila jsem pár foteček - jsou ve fotogalerii :)
 
 A zjistila jsem, že ten nový pořádný foťák si FAKT musim pořídit, čim dřív, tim líp,
ale Ježíšek mi to asi nesežere, i když jsem byla hodná celej rok ;))

 

7.11.2009
 
CACIB Praha 
 
třída otevřená
VÝBORNÁ
 
Poslední výstava v roce 2009! 
 
Zase se nám potvrdilo, že pokud jedeme na výstavu s tím, že dobře dopadne, tak to nikdy nevyjde :))
 Děkujeme všem přátelům za pěkně strávenou část dne a gratulujeme k super úspěchům!!!
 
 
 
 

26.10.2009 


Výstava v Budějkách byla opět úspěšná!!

třída otevřená

VÝBORNÁ 3


Na poslední chvíli nám změnili rozhodčího - na pana Zimmermanna, o kterém je známo, že je na malé fenky
(ani bych tu výstavu nehlásila, kdybych věděla, že tam bude soudit...),
takže jsme tam jely spíše bez ambicí, tím více nás krásné 3.místo překvapilo!!! :)

Děkujeme všem přátelům za krásný slunečný den, gratulujeme ke všem úspěchům a těšíme se na příště! :)

Jinak jsme bodově tento rok splnily podmínky pro udělení Klubového šampiona ČKRR,
akorát nám chybí CAC nebo res. CAC z klubové výstavy, takže se musíme snažit ještě příští rok! :)


9.10.2009 

Světová výstava Bratislava
 
aneb naše cesta za vítězstvím..
 
 třída otevřená
 

VÝBORNÁ 1 CAC (ze 43 fenek)

 
Vyjely jsme ve čtvrtek večer směr Brno, abysme to v pátek ráno neměly tak daleko. Jely mě podpořit Zdeňka - mamča z Masnerova - a Ilonka - babička Giomová :) Teda podpořit... Spíš se jely podívat na světový pejsky, ale při tom, co jsme tam s Kačenkou předvedly, se jim to nějak vymklo z rukou a spíš sledovaly fenečky :))))
 
Pan rozhodčí ze Švédska - Skalin Bo - posuzoval mezitřídu, třídu otevřenou a šampiónky. Na řadu jsme přišly asi kolem 12té hodiny, Kačka nějak nechtěla vůbec stát (ne, že by se hýbala, ale měla hrozně strmý zadní nohy a mně to nešlo srovnat), ale řekla jsem si, že přece o nic nejde, že budeme rády, když dostaneme výbornou :)
 
Při běhání se na nás díval daleko delší dobu, než na ostatní, ale to jsem netušila, jestli je dobře a nebo naopak špatně...
 
Když jsme přišly před něj, poprosil mě, jestli mu můžu dát mlsku :) Jsem dost něchápavě koukala, co s ní jako chce dělat, jestli jí hodlá ochutnávat :))) Ale on mi řekl, že jen chce, aby se tim krásným kukučem podívala přímo na něj, že takhle kouká jen na mě, páč já mám jídlo ;))) Tak se mrkla, udělala na něj ten svůj zamilovanej pohled a bylo vymalováno :-D Mlsku mi vrátil a jal se diktovat posudek - odcházíme s výbornou i přes dle mého soudu ne moc vydařený postoj, huráááááá!!! :)))
 
Po dalším čekání, než posoudil celou třídu, se vracíme do kruhu "výborných", kterých z těch 43fenek bylo odhaduji 30... Začíná s vyřazováním, já jí ne a ne narovnat ty nohy... Stále kolem nás prochází, ještě jednou si prohlíží kukadla :)))
 
A běháme... Deset dvacet koleček, zastavuje nás a zase vyřazuje... A zase běháme... Už si nás zastavuje na prvním místě a v postoji si nás moc nevšímá, vyřazuje dál... Když nás tam ubývá, holky fanynky začnou být nervózní a já samozřejmě taky :) Stojíme tu poslední 4 a mně se chce hrozně brečet!!! Světová výstava a nejhůře 4.místo!!!! :))) A zase pár koleček, rozhodčí si ještě sedá na bobek, aby na nás lépe viděl... Umisťuje fenky na 4. a 3.místo... Zůstáváme tam jen dvě a ZASE běháme!!! Myslim, že těch koleček bylo asi tisíc ;)))
 
Podává ruku naší konkurentce a já tomu němůžu uvěřit, protože si jde stoupnout na 2.místo a na mě rozhodčí ukazuje 1!!! :))))
 
Teď už mi regulérně tečou slzy štěstí, nemůžu skoro dýchat... Ale nejsem jediná, kdo brečí... Slzí všichni, co nám fandili a povzbuzovali nás a já jim za tohle chci moc a moc poděkovat, protože nebýt jich, lehla bych dávno na zem s tím, že to vzdávám - páč se chřipkou, kašlem a astmatem k tomu to byl pro mě opravdu nadlidský výkon!!! :)))
 
...stojíme na prvním místě a já si říkám, že je to pravda a že se mi to jen nezdá... Přicházejí gratulace, fotí si nás spousta lidí (až doma mi došlo, jak BLBĚ na těch fotkách po tom běžeckým maratonu musim vypadat - doufám lidi, že jste fotili JEN to moje krásný psisko :)))))
 
Děkuju za neuvěřitelně krásnej zážitek všem, kteří nám fandili, a i když jsme na CACIBa nedosáhly, stejně to pro mě zůstane jako jeden z nejsilnějších životních okamžiků!! :)

Main Menu